XIX Kurs medyczny

Postępy w diagnostyce i leczeniu

chorób układu nerwowego u dzieci

map-marker O3 Meet, ul. Mangalia 1, Warszawa

calendar3 25 - 26 listopada 2022 r.

 

Udział w kursie / rejestracja

 

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Kurs będzie realizowany w formule tradycyjnego spotkania. Liczba uczestników w obiekcie konferencyjnym może być limitowana i uzależniona od obowiązujących obostrzeń epidemicznych.

Aby wziąć udział w kursie niezbędne jest wypełnienie i przesłanie poniższego formularza zgłoszenia online oraz wniesienie opłaty rejestracyjnej.


 

 

OPŁATA REJESTRACYJNA DLA UCZESTNIKÓW

  • Promocyjna opłata rejestracyjna dla uczestnika kursu wynosi 350 zł brutto (zapłata w terminie do dnia 30 września 2022).  
  • Od dnia 1 października 2022 r. opłata rejestracyjna wzrasta do 400 zł brutto.
  • Członkowie Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych otrzymują zniżkę w wys. 50 zł brutto od ww. cen.

Opłata rejestracyjna obejmuje uczestnictwo w kursie, pakiet konferencyjny, korzystanie z wyżywienia, publikację z wykładami prezentowanymi podczas  kursu. Uczestnicy kursu otrzymają punkty edukacyjne za udział.

 

ZAKWATEROWANIE

Opłata rejestracyjna nie obejmuje noclegu. Uczestnicy mogą zarezerwować nocleg indywidualnie w o3 Hotel, ul. Mangalia 1, 02-758 Warszawa lub w sąsiednich obiektach.

Szczegółowe informacje na podstronie:

https://postepy2022.skolamed.pl/udzial-w-kursie-rejestracja/rezerwacja-hotelu-przez-uczestnikow