XIX Kurs medyczny

Postępy w diagnostyce i leczeniu

chorób układu nerwowego u dzieci

map-marker O3 Meet, ul. Mangalia 1, Warszawa

calendar3 25 - 26 listopada 2022 r.

 

 

Szanowni Państwo,

 

gorąco zachęcamy do udziału w kolejnym, XIX Kursie „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci” w dniach 25 - 26 listopada 2022 r. w Warszawie, w O3 Hotel @ Meet, ul. Mangalia 1.

Kurs  od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, szczególnie neurologów dziecięcych i pediatrów.  Program kursu jest przygotowywany przy wsparciu zespołu Kliniki Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Kliniki Neurologii i Epileptologii Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie oraz zaproszonych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Przy doborze wykładów szczególny nacisk położono na te odkrycia naukowe, które mają znaczenie dla praktycznego prowadzenia pacjenta, zarówno w sensie diagnostycznym, jak i leczniczym.

Podobnie jak w poprzednich latach planujemy wydanie publikacji z materiałami naukowymi z kursu. Chcielibyśmy, aby uczestnicy kursu otrzymali je w ramach materiałów z kursu.

Kurs organizowany jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Członkowie PTND mają prawo do skorzystania z niższej opłaty rejestracyjnej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskają wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej praktyce lekarskiej związanej z dzieckiem z problemami neurologicznymi.

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Prof. dr hab. n. med. Sergiusz Jóźwiak

Kierownik Naukowy Kursu

Radomił Filipek

Biuro Kongresów Skolamed